У Харкові визначилися фаворити виборів

Фаворити виборів мера Харкова, Геннадій Кернес і Арсен Аваков, на виборах йдуть майже на рівних.

На виборах мера в Харкові зберігається інтрига. Таку думку висловив директор Інституту Горшеніна Володимир Фесенко під час прес-конференції в Харкові.

Як повідомили у прес-службі Інституту Горшеніна, коментуючи рейтинги кандидатів на посаду мера Харкова, одержані під час дослідження, проведеного Всеукраїнським соціологічним консорціумом, він відзначив: "Фаворитами мерських перегонів у Харкові є в.о. міського голови Геннадій Кернес і екс-губернатор Харківської області Арсен Аваков. При цьому різниця в рейтингах цих політиків перебуває в рамках статистичної похибки – 14,7% у Авакова, 16,8% - у Кернеса. Але основна інтрига кампанії в Харкові полягає в тому, що близько третини харків'ян - 31% - ще не визначилися зі своїм вибором. Голоси саме цих виборців і визначать результат виборів".

Фесенко вважає, що така інтрига виборів зумовлена також і тим, що Кернес є лідером у рейтингу недовір'я серед харків'ян. "За результатами дослідження, йому не довіряють 65,3% опитаних. Показово, що за Кернеса не готова голосувати навіть частина прихильників Партії регіонів: рейтинг Партії регіонів у Харкові – 34,1%, а за Кернеса готова голосувати наполовину менша кількість виборців. У Авакова прямо протилежна ситуація: його особистий рейтинг майже вдвічі вищий, ніж рейтинг "Батьківщини", - сказав експерт.

*** З 9 по 13 жовтня 2010 року Всеукраїнський соціологічний консорціум провів соціологічне опитування в м.Харкові на тему: "Політична ситуація в Харкові напередодні місцевих виборів". Опитування проводилося методом телефонного інтерв'ю. Загалом було опитано 1000 респондентів, квоти - стать, вік, район і освіта респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/- 3,2%.

До соціологічного консорціуму входять: Київський інститут проблем управління імені Горшеніна, Центр прикладних досліджень "Пента", Інститут перспектив міста. Консорціум ставить за мету дослідження соціальних і політичних аспектів життя громадян різних міст України.

Читайте також:

Більшість харків'ян упевнені у фальсифікації виборів мера

Ескперти: харків'янам нав'язують провладного кандидата у мери

Кернес поділився секретом, як заробити мільйон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: