Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові водій виштовхнув з маршрутки жінку з двома дітьми

Пасажирка попросила видати квитки за проїзд.

Неподалік Харкова водій виштовхав із маршрутки жінку з двома дітьми через прохання видати квиток за вже сплачений проїзд. Він каже, що пасажирка була нетвереза і поводилася непристойно. Фірма-перевізниця стала на бік свого працівника, йдеться у ТСН.19:30.

Не встигла Анна з доньками  проїхати кілька сотень метрів, як їх вигнали з салону автобуса після того. Каже, що після того, як вона попросила у водія квитки. Із кожного водій узяв по 17 гривень за проїзд, але квитки не видав.

ВідеоВодій силоміць виштовхав із маршрутки жінку з двома дітьми

Усе через прохання видати квиток за вже сплачений проїзд. Кермувальник виправдовується, мовляв, пасажирка була нетвереза і поводилася непристойно. Фірма-перевізниця пристала на бік свого працівника. Чому - у сюжеті.

Водій силоміць виштовхав із маршрутки жінку з двома дітьми

Водій каже, що жінка була нетвереза, а тому він відмовив у проїзді. Жінку звинувачує в провокації. "У мене просто не вистачило терпіння на це все", - каже Олексій Лавров

Утім, не має Олексій квитків на проїзд і зараз: "Закінчилися на 16 гривень, бо у нас ціна на маршрут не є єдиною: на різну відстань є різна ціна".

Транспортна фірма на боці водія. Кажуть, що на цьому маршруті Олексій уже п'ять років і за весь цей час конфліктів не було. "Якщо в неї будуть якісь претензії, то треба, щоб люди могли підтвердити усе. Водій говорить не так, як вона інтерпретує цю ситуацію", - пояснив керівник транспортної фірми В’ячеслав Олійник.

Водій мав видати квиток пасажиру. "Кожен пасажир має право вимагати такий квиток, а кожен перевізник має надати його за першою вимогою", - каже юрист Роман Чумак.

Потерпілій жінці юрист рекомендує звернутися до Укртрансбезпеки. Тоді водія та перевізника можуть покарати штрафом.

Кореспондент ТСН Юлія Семененко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції