У Харкові водії тролейбусів продовжують страйкувати

Незважаючи на часткову виплату зарплат працівникам трамвайних депо, у Харкові триває страйк водіїв тролейбусів.

У Харкові триває страйк водіїв тролейбусів, незважаючи на часткову виплату зарплат працівникам трамвайних депо.

Як повідомили в диспетчерській комунального підприємства "Міськелектротранс", у п'ятницю, 24 грудня, на лінії вийшли трамваї обох трамвайних депо Харкова.

В цілому це "близько 75% машин від необхідного", зазначив співрозмовник агентства і додав, що згідно з графіком щодня на лінії повинні виходити близько 200 трамваїв.

У той же час, повідомив він, у п'ятницю на маршрути повністю не вийшли тролейбуси обох міських тролейбусних депо - загалом це близько 160 одиниць пасажирського транспорту.

У профкомі "Міськелектротрансу" пояснили, що трамвайні депо почали працювати у зв´язку з початком виплати зарплат. "Гроші людям почали видавати ще вчора", - відзначили в профкомі.

Як стало відомо, п´ять працівників Салтівського депо КП "Міськелектротранс" (Харків) 24 грудня подали до підприємства колективний позов до Комінтернівського районного суду Харкова з вимогою виплатити їм зарплату за сім місяців. Про це повідомив представник позивача в суді, правозахисник Максим Корнієнко. За його словами, в ході судового засідання позовні вимоги будуть уточнені.

"Одним працівникам депо, які подали позов, не платили зарплату ще з кінця травня, іншим - з червня", - зазначив Корнієнко. Він також повідомив, що позивачі попросили суд до попереднього засідання запросити у відповідача ряд документів. Зокрема, довідки про суму заборгованості по кожному працівнику, так як самі працівники ці довідки у керівництва Міськелектротрансу" досі не можуть отримати.

Корнієнко також заявив, що деяким працівникам, що подали позов, керівництво депо запропонувало звільнитися за власним бажанням.

Нагадаємо, 20 грудня у Харкові розпочався страйк працівників КП "Міськелектротранс" з вимогами виплати зарплат. Протягом чотирьох днів на маршрути не виходили близько 360 тролейбусів і трамваїв усіх чотирьох міських депо. Загальна сума заборгованості з зарплати колективу "Міськелектротрансу" на момент страйку становила 22,4 млн грн, і її не платили з серпня 2010 року.

23 грудня Харківська облрада виділила з обласного бюджету для виплати зарплат страйкарям 5 млн грн. За даними міського голови Геннадія Кернеса, в цілому на сьогоднішній день для виплати заборгованих зарплат колективу "Міськелектротрансу" має надійти 13 млн. грн., близько 8 млн грн з яких направляє Кабінет міністрів.

Читайте також:

Харківські трамваї та тролейбуси третій день не виходять на маршрути

У Харкові страйкують водії трамваїв і тролейбусів

Грецькі страйкарі повністю зупинили міський транспорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: