Перейти до змісту
У Харкові врятували єнотоподібного собаку, який вийшов у місто в пошуках їжі

У Харкові врятували єнотоподібного собаку, який вийшов у місто в пошуках їжі

Рятувальники кажуть, все більше диких тварин виходить до населених пунктів.

Єнотоподібного собаку врятували у Харкові. Поранену тварину ще тиждень тому знайшли діти, які прийшли на екскурсію до музею залізничної техніки. На тілі тварини було щонайменше з десяток ран і з сотню кліщів. Що вона виживе, надії було мало, проте медикам вдалось її вилікувати, йдеться у ТСН.12:00.

"Щоб зняти повністю всіх кліщів, всі чотири лікарі, які в той день були на зміні, протягом півгодини займалися цією роботою", - каже ветеринар Олена Вербицька.

Виснажену тварину знайшли в музеї залізничної техніки.

"Територія музею велика, тому часто ми знаходимо тварин. Але єнотоподібних собак - це вперше. Викликали службу порятунку тварин, які досить швидко зреагували та під’їхали", - розповідає завідувач Харківського музею залізничної техніки Андрій Прохоров.

Під наглядом лікарів собака майже тиждень. За цей час зміцнів, освоївся та почав їсти з подвоєним апетитом. Не перебирає - вподобав і яловичину, і собачий корм, розповідають ветеринари.

У клініці собаці вже дали ім’я - Пуша, тому що дівчинка пухнаста. Волонтери, які привезли Пушу до лікарні, кажуть - без допомоги медиків у собаки не було б жодного шансу. І кажуть, з настанням тепла багато тварин йдуть з лісу в пошуках їжі.

"Щодо диких тваринах дзвінки почастішали. Це єнотовидні собаки, зокрема, лисиці, білки, їжаки", - каже керівниця Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин Харківського екопарку Ірина Подвойська.

Побачивши дику тварину на вулиці, волонтери просять одразу телефонувати до них. Лише цього року таким чином вдалося врятувати трьох єнотоподібних собак. Пушу після того, як відгодують, лікарі випустять з клініки на волю.

Кореспондент ТСН Юлія Семененко

Відео Харківські волонтери рятують єнотоподібного собаку

Поранену тварину ще тиждень тому знайшли діти, які прийшли на екскурсію до музею залізничної техніки. На тілі тварини було щонайменше з десяток ран і з сотню кліщів. Що вона виживе - надії було мало. Проте медикам вдалось її вилікувати.  

Харківські волонтери рятують єнотоподібного собаку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин