У Харкові Янукович та Мєдвєдєв вирішуватимуть долю Чорноморського флоту

Під час зустрічі президентів Росії та України в Харкові обговорюватимуться питання розташування Чорноморського флоту РФ у Криму.

На зустрічі президентів України та Росії у Харкові 21 квітня будуть обговорені умови базування російського флоту в Криму, повідомила прес-служба президента.

Також планується, що Янукович та Мєдвєдєв обговорять газові домовленості, розвиток кооперації в літакобудуванні, актуальні проблеми прикордонного та міжрегіонального співробітництва.

"Також йтиметься про підготовку до спільного святкування 65-річчя Великої Перемоги", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Ще серед питань, які плануються до обговорення 21 квітня – розвиток кооперації в літакобудуванні, актуальні проблеми прикордонного та міжрегіонального співробітництва.

Нагадаємо, уряд України сподівається, що на наступному тижні, після зустрічі президентів України й Росії в Харкові 21 квітня можна буде завершити погоджений обома сторонами перегляд умов угоди щодо поставок природного газу в Україну.

Раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова розглянути будь-які пропозиції України по базуванню Чорноморського флоту РФ у Криму.

Як відомо, Україна пропонує Росії підвищити розмір орендної плати за перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

Читайте також:

Газові контракти перепишуть після зустрічі Януковича та Мєдвєдєва

Мєдвєдєв позачергово приїде до Януковича: "Соскучились, знаете ли"

Росія погодилася розглянути все, щоб залишити флот у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: