У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У БЮТ кажуть, що подібну провокацію міг створити кожен з їхніх опонентів.

У низці українських регіонів з'явилися білборди з антирекламою слоганів "Вона працює".

За даними видання "Сегодня", приблизно у 60-70 км від Києва на одеській трасі з'явилися два плакати, на яких повідомляється, що "Вона працює - Кремлю звітує" і "Вона працює - армія голодує". У Харкові з'явилися ще більш зухвалі білборди: "Вони - кака, вона - цяця".

У БЮТ кажуть, що подібну провокацію міг створити кожен з їхніх опонентів. "Нинішня кампанія взагалі пройде під гаслом "усі проти Тимошенко", - переконаний депутат Валерій Писаренко. Його колега по фракції Святослав Олійник допускає, що плакати виготовлені або регіоналами, або структурами, близькими до Секретаріату Віктора Ющенка. "Приголомшує відсутність креативності у наших опонентів - вони не придумали нічого нового, а лише переграли наш слоган", - заявив депутат.

"Креативно, але не в нашому стилі. Це точно зробили не ми, але дуже вдячні народній творчості", - заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Заступник секретаря РНБО Дмитро Видрін вважає, що білборди у Харкові і на одеській трасі можуть бути приватною ініціативою. "Ця реклама від Тимошенко настільки пафосна і провінціальна, що важко пройти повз без іронії, бажання її "обстібати" напрошується саме собою. Інша справа, що за власні гроші мало хто розміщуватиме плакати, так що найімовірніше, що це все ж робота когось з численних опонентів Тимошенко", - наголосив Видрін.

Нагадаємо, у відповідь на рекламу "Вона працює" у Львові з'явилися наклейки з написом "Вона працює, Україна – голодує", "Вона працює, Євро 2012 - гальмує" і "Вона працює, народ – бідує".

Читайте також:

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

В Івано-Франківській області заборонили білборди недержавною мовою

"Екс-прем'єра" Тимошенко нагородили орденом Лівійської революції

Тимошенко розповіла галичанам, що в Росії живеться гірше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: