У Харкові з'явиться центр ядерної медицини

Планується створення медичних палат, в яких люди зможуть проходити лікування за допомогою швидкодіючих ізотопів.

У Харкові на базі Національного Наукового Центру "Харківський фізико-технічний інститут" планується створення медичних палат, в яких люди зможуть проходити лікування за допомогою швидкодіючих ізотопів.

Як повідомив заступник генерального директора інституту Іван Карнаухов, в ядерній медицині для діагностики різних захворювань використовуються швидкодіючі ізотопи, пише Ліга.

"Ми плануємо відкрити дві-три палати для тих хворих, яким треба негайно вводити медичні ізотопи. Якщо ми побудуємо ядерну лабораторну установку, на її базі будуть проводитися медичні ізотопи", - повідомив він.

"Ми зможемо підготувати весь спектр наявних у світі ізотопів, які будуть використовувати в медицині для діагностики та лікування. Зокрема, буде використовуватися нейтронно-борозахватна терапія для лікування онкохворих. Це найбезпечніше лікування, яке дозволяє не зачіпати здорові тканини ", - зазначив Карнаухов.

Також він підкреслив, що реалізація проекту "Джерело нейтронів" дасть можливість створити екологічно чисте і практично безпечне джерело енергії.

За його словами, нова установка зможе виробляти 50 видів медичних ізотопів. І тоді в Харкові може з'явитися перший у країні центр ядерної медицини.

Як повідомлялося раніше, 1 травня Європа оголосила нетрадиційну медицину незаконною. В ЄС набула чинності заборона на продаж лікарських трав і інших засобів народної медицини.

Одночасно введено жорсткі умови перевірки збору, виробництва, зберігання і роздрібного продажу трав'яних препаратів.

Нова директива дозволить контролювати ліки, зроблені на основі трав і рослин, які йдуть потужним потоком в ЄС з азіатських країн, в першу чергу Китаю та Індії

Читайте також:

Українські аптеки змусили продавати сумнівні російські ліки від грипу

З аптек зникнуть ліки, з яких можна виготовити наркотики

Знайдено ліки від раку: препарат з молока і сечі верблюда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: