У Харкові загиблих від вибуху газу матір та малюка поховали в одній труні

У будинку, який постраждав від вибуху, поки що не можна жити  

Жителі зруйновано будинку зможуть потрапити до своїх осель хіба що після Нового РОку

Жителі зруйновано будинку зможуть потрапити до своїх осель хіба що після Нового РОку / © Артур Севоян

У Харкові відбувся похорон родини, яка загинула від вибуху газового балону у власній квартирі. Так, провести їх в останню путь приїхали рідні, сусіди й геть сторонні люди. До трун принесли квіти й дитячі іграшки. Жінку, її двох дочок та однорічного малюка поховали у закритих трунах, — йдеться у сюжеті ТСН.

Похорон відправляли у сільській церкві. Від труни з дружиною і маленьким сином не відходив молодий батько. 21-ну річну Любу, яка стрибнула з 10-го поверху, міцно притискаючи до себе малюка, поховали разом, в обіймах одне одного. Таким було побажання родичів.

У церкві побував і батько загиблих дівчат, який і заніс до квартири газовий балон, який потім вибухнув. Нагадаємо, що його вже допитали в міліції, але відпустили. Після вибуху вижила лише одна із його дочок, 13-річна Христина, яка зараз перебуває в опіковому центрі. Вона прийшла до тями, але відвідувачів до неї досі не пускають. Наразі невідомо чи дівчинка залишиться жити із батьком у Харкові чи поїде до Москви до бабусі.

Тим часом, у справі вибуху в харківській багатоповерхівці з'явилися нові обставини. Держгірпромнагляд виявив, що балон, що розірвався, був неправильно заправлений на автозаправці. Сам будинок поки що не придатний для проживання. Близько двохсот його мешканців зможуть повернутися в домівки щонайменше після Нового року.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie