У Харкові запрацював один із найбільших в Україні Центрів надання адмінпослуг

США інвестували близько 335 тис. доларів у створення цього центру.

У Харкові відбулося відкриття нового Центру надання адміністративних послуг, який буде одним із найбільших в Україні.

Про це розповів президент України Петро Порошенко у Facebook.

"Сотні комфортних сучасних центрів адмінпослуг уже функціонують у всій країні. І один із найбільших відтепер працюватиме в Харкові. Кожен такий ЦНАУ – це символ прозорої, ефективної влади. А головне – це комфорт і зручність для громадян", – написав Порошенко.

Своєю чергою, прес-служба президента повідомила, що на відкритті ЦНАУ також була присутня посол США в Україні Марі Йованович. Вона наголосила, що цей Центр є прикладом успіху, якого можна досягти, коли органи влади на національному, обласному та місцевому рівнях співпрацюють заради покращення якості послуг і викорінення корупції.

Вона зазначила, що США інвестували близько 335 тис. доларів у створення цього центру.

"Не треба більше ходити по колу, бо саме тут, в цьому місці буде можливість отримати більше 450 послуг. Без черги, з повагою до людини, включаючи отримання послуг по отриманню біометричного паспорту. Не тільки для харків'ян. З будь-якого куточка України, якщо ти зареєструєшся, пройдеш усі відповідні процедури, приїдеш і зайдеш сюди, ти зможеш отримати біометричний паспорт громадянина України", - наголосив Порошенко. 

Раніше повідомлялося, що українські громади задля покращення доступу населення до адміністративних послуг отримали фінансування від Швеції та Європейського Союзу у розмірі 800 тис. євро. 

Залиште свій коментар