Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові збунтувалися в’язні колонії, тюремники застосували спецзасоби

На допомогу закликали представників криміналітету з волі, повідомляють охоронці об’єкту.

В Олексіївській виправній колонії № 25 міста Харків склалася нештатна ситуація. Там група в’язнів відмовилася виконувати розпорядження керівництва закладу та намагалася чинити фізичний спротив тюремникам.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, спроба дестабілізувати оперативну обстановку в установі провалилася. При цьому особи, що відбувають покарання, планували залучити до свого задуму представників криміналітету з волі та "окремих зв’язаних з криміналітетом так званих громадських та правозахисних організацій".

Реагування на спроби окремих осіб дестабілізувати оперативну обстановку в державній установі «Олексіївська виправна...

Опубліковано Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України Середа, 8 січня 2020 р.

Події в колонії розгорталися 8 січня. Адміністрація влаштувала обшук "із залученням додаткових сил і засобів з інших установ міжрегіонального управління, у т.ч. груп швидкого реагування та територіального воєнізованого формування". Під час нього були виявлені заборонені предмети, зокрема мобільні телефони. Окремі в’язні бурхливо відреагували на обшук та намагалися перешкодити тюремникам.

"У зв’язку із груповими протиправними діями, чиненням фізичного опору персоналу та невиконанням законних його вимог, перешкоджанню проведенню обшуку, проявами буйства, до окремих засуджених було застосовано фізичну силу та спеціальні засоби – кайданки. Після застосування фізичної сили та спеціальних засобів засуджені були оглянуті медичними працівниками. Стан їх здоров’я задовільний", - повідомили в держслужбі.

Там також зауважили, що в колонії "запроваджено режим особливих умов з 8 січня 2020 року, під час якого посилюється охорона, нагляд за засудженими, здійснюються інші додаткові режимні заходи". Оперативну обстановку в закладі тюремники оцінюють, як задовільну та керовану адміністрацією.

Відео Тюремників, які цупили харчі у в’язнів, затримала СБУ у Харкові

Працівники СБУ затримали завантажені товарами автомобілі під час чергового виїзду з території однієї з колоній. Вилучили понад три тонни крадених продуктів. А під час обшуків виявили і гроші, отримані від оборудок. У СБУ кажуть, організували злочинну схему керівники виправних колоній Харкова.  

Тюремників, які цупили харчі у в’язнів, затримала СБУ у Харкові

Залиште свій коментар

Вибір редакції