У Харкові жінка прикувала і ледь не спалила себе в банку

Банк "Надра" пообіцяв повернути депозит вкладниці, яка ледь не спалила себе у банківському відділенні.

У Харкові вкладниця банку "Надра" прикувала себе до стільця, облила бензином і намагалася вчинити акт самоспалення прямо в банківському відділенні.

Як повідомили у Центрі зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Харківській області, таким чином жінка вимагала повернути їй депозитний вклад, дія якого закінчується у вівторок, 23 березня.

Правоохоронці відзначили, що жінка перебувала у стані "психологічної травми". Співробітники банківського відділення викликали швидку допомогу, пожежників і міліцію. На місце інциденту навіть прибув начальник харківського облуправління МВС Віктор Развадовський.

Після його особистого втручання, розмови з клієнткою і керівництвом відділення конфлікт був вирішений - жінці пообіцяли віддати депозит. "Швидка" відвезла її до лікарні.

За повідомленням очевидця інциденту, жінка намагалася підпалити себе, проте співробітники відділення не дали їй цього зробити. Відомо також, що вкладниця прийшла до банку з родичами - молодою подружньою парою.

Нагадаємо, в лютому в банку "Надра" було запроваджено тимчасову адміністрацію для поліпшення фінансового стану банківської установи.

Цей стан дозволяє банку не задовольняти вимог його кредиторів.

Читайте також:

Пенсіонер відвоював у банку свій депозит, роздягнувшись догола

Львів’яни заблокували банк "Надра"

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

П'ять способів забрати гроші з проблемного банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: