Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові жінку з дитиною покусав скажений рій бджіл

Комахи атакували людей зненацька.

У Харкові на жінку із дитиною просто посеред вулиці накинувся бджолиний рій. Матір комахи закусали до анафілактичного шоку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждала розповідає, що навіть не одразу зрозуміла, що це напад бджіл – різкі уколи в обличчя й тіло змусив кричати від болю. Мати із сином тікали від агресивних комах зо 300 метрів, аж поки на допомогу їм не кинувся чоловік і бджоли переключилися на нього. Врятуватися люди змогли, тільки сховалися в будинку.

ВідеоУ Харкові на жінку із дитиною просто посеред вулиці накинувся бджолиний рій

Постраждала Катерина Звьоздіна пішла скаржитися на підприємство, де розташована пасіка, однак там їй пояснили, що винних немає. "Він каже, я вибачаюся, як це вийшло – у нас відбувалися курси з бджільництва. З вулика вилетіли бджоли, вони голодні, бо були заморозки, сніг. І, видно, у вас парфуми чи голова пахла шампунем – тому вони на вас накинулися", - переповіла розмову з директором жінка.

Директор відвіз родину в аптеку та придбав антигістамінні ліки, але ввечері жінці стало зле і її, ледь живу, забрала швидка. "Це сотні уколів у голову. Це нереально пече, розпирає голову, у жар кидає, це дуже боляче. У дитини я особисто дістала голочок 15, котрі побачила", - каже постраждала. Вже наступного дня, коли з'ясувалось, що лікування може розтягнутись на тижні, вона знову звернулась до директора. "Він каже, що, може, з дерева десь бджола пролетіла, у мене немає бджіл. Звертайтеся, куди хочете, я не знаю, хто на вас нападав", - розповіла Звьоздіна.

На підприємство з агресивними бджолами скаржиться вся вулиця у приватному секторі. Люди кажуть, що комахи регулярно кусають дорослих і дітей. На фірмі від журналістів поховалися всі, окрім самих бджіл. Не відкривають власники дверей і правоохоронцям. Напад бджолиного рою ті кваліфікували як тілесні ушкодження, завдані з необережності. Тепер слідчі хочуть дослідити умови утримання бджіл і з'ясувати, які саме правила були порушені.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції