У Харкові звільнені тролейбусники оголосили безстрокове голодування

Звільнені після попередньої акції протесту працівники харківського КП "Міськелектротранс" тепер оголосили безстрокове голодування.

Звільнені працівники харківського комунального підприємства "Міськелектротранс" оголосили безстрокове голодування.

В акції беруть участь шестеро людей, звільнених після акції протесту 2 серпня водіїв тролейбусного депо №3.

Загалом на площі Свободи в Харкові зібралися близько 20 людей, які вимагають відновити звільнених на займаних посадах, повністю погасити заборгованість до Пенсійного фонду з документальним підтвердженням, а також відправити у відставку і притягнути до кримінальної відповідальності директора "Міськелектротрансу".

Як повідомив голова альтернативної первинної профспілкової організації "Захист справедливості" КП "Міськелектротранс" Андрій Ільгов, він також оголосив голодування, хоча і не є працівником підприємства.

За його словами, тролейбусники мають намір залишатися у сквері за пам'ятником Леніна безстроково, допоки "не зрушить крига".

"Зараз розстелили на траві намет, сидимо, ввечері підвеземо карімати. Будемо тут цілодобово", - сказав Ільгов.

Нагадаємо, 2 серпня робітники двох тролейбусних депо харківського "Міськелектротрансу" оголосили страйк і не вийшли на роботу.

Транспортники вимагали погашення заборгованості із зарплати, відновлення відрахувань до Пенсійного фонду, на базі яких робітникам нараховуватиметься пенсія, зупинки реорганізації КП шляхом дроблення, відставки його директора та допуску незалежної профспілкової організації "Захист і справедливість" до виконання своєї законної діяльності.

Читайте також:

На Хрещатику противників Тимошенко зібралося більше, ніж прихильників

У Харкові охоронець супермаркету зламав щелепу дівчині-касиру (відео)

Мешканці Рені перекрили трасу на Одесу і готові лягати під фури

В Україні щодня відбувається вісім акцій протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: