Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові звільнили медсестру-дебоширку "за згодою сторін"

Кримінальної справи за нашумілу поведінку в лікарні поки що немає.

Керівництво харківського "Охматдиту" пояснило поведінку медсестри, яка напередодні кидалася на дітей та поліцейських. Лікарі заперечили алкогольне сп’яніння жінки та витлумачили подію емоційною нестабільністю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Діти кажуть, що медсестра прийшла до них пізно ввечері і почала оглядати у пошуках вошей. Волосся однієї дівчини їй не сподобалося. "Почала казати, що сильно смердить – ой, навіть не знаю, чим так смердить, чи то селом, чи то дохлятиною", - розповіла 13-річна пацієнтка Ганна Якімова. Дитина відмовилася йти за жінкою та почала дзвонити батькам, тоді медпрацівник силоміць потягла дитину до ванни. "Я передзвонюю Ані, бере слухавку інша дівчинка і каже: вибачте, я сусідка по палаті, у нас тут таке! П’яна медсестра схопила Аню та повела її мити голову", - розповіла мати Наталка Прасолова.

ВідеоНеадекватність і нічого більшого. Чи покарали медсестру, яка кидалася на дітей і копів

Твереза, але виведена з рівноваги. Керівництво харківського Охматдиту виправдовує медсестру, яка напередодні вела себе неадекватно, кидалася на дітей та поліцейських. Кажуть, попри запевнення батьків жінка була твереза, просто емоційно нестабільна, і винні у цьому самі маленькі пацієнти. Чи понесла жінка покарання за свою дивну поведінку - з'ясовувала ТСН. 

Неадекватність і нічого більшого. Чи покарали медсестру, яка кидалася на дітей і копів

Один за одним стривожені батьки почали з'їжджатися до лікарні. Вони запевняють, що запах алкоголю від медсестри був на все відділення. "Вона падала з ніг, вона не могла йти, вона вигукувала абсолютно астрономічну лайку", - каже свідок Ольга Зайцева. Черговий лікар намагався заспокоїти батьків і порадив співробітниці тікати, доки не приїхала поліція. "Тут дійсно дуже грамотні лікарі, але ці ж лікарі сказали їй: швидко бери ключі та біжи звідси, он там вихід", - каже мама дівчинки.

Однак медсестра навіть не змогла вийти з лікарні, бо заблукала. ПротверезИти жінку не змогли навіть люди у формі. "Капці летіли – один, другий. Прилетів біля поліцейського, у мене прилетів. Вона кидала все, що було під рукою, намагалася плювати", - розповів батько дівчинки Дмитро Прасолов. Врешті поліцейським вдалося забрати медпрацівницю з лікарні. "На думку поліцейських, мала ознаки сп'яніння, тому їй було запропоновано проїхати до медичної установи, щоб пройти освідчення, але жінка відмовилась, повідомивши, що не має документів", - розповіла прес-офіцер патрульної поліції Харкова Каріна Курбанова.

За законом, правоохоронцям довелося відпустити жінку додому. Батьки обурюються, бо вважають, що вона в такому неадекватному стані цілком могла наробити біди. "Вона встигла дати дітям пігулки. Це жахливо! Таке ставлення до дітей! Лікар черговий повторювала: що тепер буде, як вона відповідатиме, з кого полетять голови?", - каже Ольга Зайцева.

Медсестру звільнили наступного ж дня, але не за пияцтво на роботі, а за згодою сторін – мовляв, за три місяці її роботи в клініці претензій не було. Ба більше – виявляється, багато в чому винні самі діти. "Алкогольного сп'яніння там не було. Там була неадекватна поведінка емоційно. Наскільки я знаю, діти вели себе досить некоректно, якісь слова її трохи обурили. Вона пояснити сама не змогла", - розповів директор інституту "Охматдит" Григорій Данилко.

Якщо експертиза доведе наявність тілесних ушкоджень у дітей, жінці може загрожувати кримінальна стаття. Поки що її дії кваліфікують, як дрібне хуліганство, і вона цілком може влаштуватися на роботу до іншої клініки, адже медсестер у Харкові бракує.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції