Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У хатах нічого не залишилось": вода з Пруту понищила все майно людей в селі на Буковині

"У хатах нічого не залишилось": вода з Пруту понищила все майно людей в селі на Буковині

Село найбільше постраждало від негоди.

Гори багнюки, каміння й потрощених дерев. Буковинське село Ревне Кіцманського району, яке найбільше постраждало від негоди, починає оговтуватися від наслідків.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Село накрив потік води, яка шаленим потоком ринула з гір до річки Прут. Шалений потік води, яка неслася з гір, пошкодив 80% обійсть. У хатах фактично знищено усе майно. Люди просто викидають меблі й побутову техніку, адже все зіпсовано.

У селі працює важка техніка, екскаваторами розчищають намиті гори багнюки. У дворах люди самотужки викачують й вибирають мул. Розгрібати завали до Ревного з'їзджаються волонтери з усієї країни. Йдуть насамперед до пенсіонерів та самотніх.

Влада тим часом рахує збитки, людям обіцяють компенсації. "У хатах нічого не залишилось. Якщо буде допомога від держави, може стимул буде. Люди не знають, чи можуть дати раду самостійно", - каже сільський голова Василь Вудвуд.

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині - там оголосили про "червоний" рівень небезпеки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції