У Херсоні через чоловіка, який приховав інформацію, на карантин відправили бригаду швидкої

Дата публікації
У Херсоні через чоловіка, який приховав інформацію, на карантин відправили бригаду швидкої

УНІАН

Під час виклику лікарів чоловік не розповів, що сестра повернулась з Польщі

У Херсоні на карантин відправили бригаду швидкої допомоги. Усе через те, що прибули на виклик без захисних костюмів, йдеться в ТСН.12.00.

Карету викликав чоловік з високою температурою. А про те, що контактував з сестрою, яка повернулась з Польщі, диспетчеру швидкої не повідомив.

Чоловіка доправили на обстеження до інфекційної лікарні, а медиків посадили на двотижневий карантин.

На станції швидкої закликають людей чесно відповідати на запитаня диспетчера, коли викликають швидку. І одразу повідомляти про контакти з хворими на коронавірус або тими, хто був за кордоном.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

 

Наступна публікація