У Херсоні контррозвідка затримала одіозну працівницю "міністерства держбезпеки" "ДНР"

Дата публікації
Перегляди
21к
У Херсоні контррозвідка затримала одіозну працівницю "міністерства держбезпеки" "ДНР"

ТСН

Жінка відзначилася в царині антиукраїнської агітації, але приїхала оформлювати український паспорт.

У Херсоні українська контррозвідка затримала "офіцера" так званих "спецслужб ДНР". Це молода жінка, історія діяльності котрої пов'язана з Кримом і Донбасом, де вона пропагувала "русский мир" і  вербувала жителів окупованих територій до збройних бандформувань бойовиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Еліна Борозенна – "молодший лейтенант" так званого "міністерства держбезпеки" "ДНР". Після затримання вона зізналася, що займалася "інформаційною підтримкою ідей "ДНР". Жінка каже, що працювати на "спецслужбу" бойовиків її переконав чоловік, Іван Борозенний – колишній офіцер МВС України в Криму, котрий зрадив присязі і став агентом ФСБ. Нові роботодавці направили зрадника з анексованого півострова до Донецька – на підсилення каральних структур окупантів. Результатом роботи сімейного підряду стали численні агітки, які мали б переконати населення вступати до лав збройних формувань окупантів. Зокрема, й такі: "Чоловіки, що воюють за Новоросію! Подаруйте своїм жінкам на 8 березня не букет квітів, а букет свіжезрізаних шевронів!"

Однак така ненависть до "київської хунти" не завадила дівчині приїхати на підконтрольну територію, аби оформити закордонний паспорт. "Скажімо так, він відкриває можливості більш широкі, спрощує процедури переміщення", - пояснила Еліна Борозенна. За її словами, серед бойовиків чимало таких, хто так саме, як вона, отримує чи то вже отримав українські документи. Це підтверджує й наша контррозвідка. Частково це означає, що "русский мир" розчарував бойовиків, тож вони шукають більш комфортні умови для життя. Однак на поблажливість розраховувати терористам не варто. Долею зрадниці тепер опікуватимуться слідчі СБУ – комфорту вони не обіцяють, але гарантують справедливий суд.

Кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко

У Херсоні українська контррозвідка затримала офіцера так званих спецслужб "ДНР"

У Херсоні українська контррозвідка затримала офіцера так званих спецслужб "ДНР"