У Херсоні міськрада відмовилась назвати вулиці іменами загиблих учасників АТО

У мерії кажуть, що від загибелі бійців минуло замало часу.

Сьогодні, 1 березня, Херсонська міськрада відмовилась назвати вулиці іменами загиблих учасників АТО, передає ТСН.16:45.

Місцеві активісти обурилися і вийшли на акцію протесту. Вони ще два роки тому пропонували перейменувати дві магістралі - Дзержинського та Кірова - одну на Руслана Строчеуса, загиблого під Іловайськом командира батальйону "Херсон". Іншу - на честь наймолодшого героя області - Олександра Райхерта, студента гідрометеорологічного технікуму. 18-річний юнак пішов в АТО добровольцем, на вулиці Дзержинського стоїть технікум, де він вчився.

Однак у мерії відмовили, посилаючись на те, що з моменту загибелі героїв пройшло замало часу. А має минути не менше 25 років. Утім пообіцяли розглянути звернення активістів і, можливо, назвати іменами воїнів АТО якісь інші вулиці.

"Вже і в Сумах перейменували, і в Миколаєві, кілька вулиць були перейменовані на героїв сьогодення і в Києві. Тому на цей закон ніхто не зважає. Більше скажу, у нас є площа Чорновола, і вона таку назву має, не дожидаючись не яких 25-ти років", - каже координатор комісії експертної ради при Херсонській ОДА.

У Херсоні міськрада відмовилась назвати вулиці іменами загиблих учасників АТО

Місцеві активісти пропонували перейменувати дві магістралі - Дзержинського та Кірова. Але чиновники відмовили. Через це херсонці вийшли на протест до мерії. Письмові звернення вони подавали ще два роки тому. Одну вулицю мали назвати іменем Руслана Строчеуса, загиблого піл Іловайськом командира батальйону "Херсон". Іншу - на честь наймолодшого героя області Олександра Райхерта, студента гідрометеорологічного технікуму. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: