Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні поліцейські врятували непритомного хлопця, який ледве не впав у шахту ліфта

Лікарі отримали телефонні дзвінки про спробу самогубства.

Патрульна поліція Херсона показала відео з нагрудних камер, як її працівники врятували непритомного 19-річного хлопця, що лежав на краю шахти ліфта.

"Лікарі швидкої допомоги повідомили на пульт "102" про спробу самогубства. Невідомий чоловік кілька разів телефонував медикам та вимагав, щоб вони приїхали до покинутої недобудови на вулиці Комарова, інакше він зістрибне з восьмого поверху. На місце негайно вирушив один з екіпажів патрульних. Лікарі чоловіка не знайшли, тож інспектори вирішили обстежити приміщення", - ідеться в повідомленні.

Хлопця знайшли на краю ліфтової шахти на восьмому поверсі. Він лежав непритомний.

"Чоловік не реагував на оклики патрульних. Двоє інспекторів викликали підмогу та тримали громадянина до приїзду інших екіпажів. Поліцейські викликали на місце рятувальників, однак у цей час хлопець почав рухатись і ледь не впав донизу. Та патрульні міцно його тримали. Після цього інспекторам вдалось витягти чоловіка й перенести його в безпечне місце", - ідеться в повідомленні.

19-річного мешканця Каховки передали медикам у непритомному стані. Що стало причиною спроби самогубства, не повідомляють.

Поліцейські рятують непритомного молодого чоловіка від падіння...

Відео з нагрудних камер патрульних, від якого холоне кров – поліцейські рятують непритомного молодого чоловіка від падіння в ліфтову шахту. Херсон, занедбана недобудова. Туди патруль прибуває за викликом лікарів швидкої допомоги, яким кілька разів телефонував 19-річний громадянин і погрожував самогубством. На жаль, медикам не вдалось виявити заявника серед пустих поверхів будівлі, тож до справи взялись патрульні поліцейські. Вони негайно вирушили перевіряти територію недобудови. Щоб знайти і врятувати людину, патрульні перевірили всі 8 поверхів, перш ніж помітили нерухоме тіло чоловіка – громадянин лежав на самісінькому краю ліфтової шахти. Глибина шахти складає щонайменше 20 метрів. Громадянин був непритомний і не реагував на звертання поліцейських. Поліцейські викликали підкріплення й обережно дістались до чоловіка щоб втримати його від падіння. Один із патрульних буквально завис між двома шахтами, тільки б людина не зірвалась униз. У такому положенні, не рухаючись, напарники провели майже 5 хвилин, очікуючи на підмогу. Якоїсь миті чоловік ворухнувся і ледь не зірвався у шахту, але поліцейські міцно тримали його. Разом із патрульними, що прибули на місце події, поліцейські перемістили чоловіка до безпечного місця. Непритомного мешканця Каховки патрульні передали медикам, тож тепер його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Безпека громадян – пріоритет роботи патрульних.

Опубліковано Патрульна поліція України 13 листопад 2017 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції