Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсоні повідомили про замінування міськради. Депутати відмовилися виходити з будівлі

Депутати продовжили засідання.

У Херсоні під час сесії міської ради 19 жовтня надійшло повідомлення про замінування будівлі.

Про це повідомляє "Укрінформ".

На сесії міський голова Володимир Миколаєнко, перед початком засідання сказав, що надійшло повідомлення про замінування будинку. Проте, депутати вирішили продовжити працювати та відмовилися покидати залу.

"Перед тим, як перейти до порядку денного, я мушу вас поінформувати, що за інформацією правоохоронних органів надійшов телефонний дзвінок, що начебто наша будівля замінована", - розповів Миколаєнко.

Він додав, що "нам не звикати працювати в таких умовах", і запропонував депутатам продовжити роботу сесії попри те, що правоохоронці шукатимуть вибухівку.

Нагадаємо, що 18 жовтня анонім повідомив про замінування одразу десяти готелів та фітнес-клубів Львова. Невідомий написав на електронну гарячу лінію міста, що на цих об’єктах закладено вибухівку з таймерами. 

Відео800 евакуйованих та чотири години пошуків: у Львові анонім повідомив про масове замінування

Вісім сотень евакуйованих та чотири години пошуків. У кількох районах Львова шукали вибухівку. Анонімне повідомлення про замінування одразу десяти готелів та фітнес-клубів надійшло на електронну адресу гарячої лінії міста. Невідомий написав, що на цих об’єктах закладено вибухівку з таймерами. 

800 евакуйованих та чотири години пошуків: у Львові анонім повідомив про масове замінування

Залиште свій коментар

Вибір редакції