У Херсоні продовжили карантин у навчальних закладах

Розпорядження комісії стосується всіх навчально-виховних закладів Херсона незалежно від форми власності й рівня акредитації.

У всіх навчально-виховних закладах Херсона до 30 грудня продовжено карантин у зв`язку з грипом і ГРВІ. Про це повідомили в прес-службі мерії Херсона.

Згідно з повідомленням, спеціальне рішення міською протиепідемічною комісією ухвалено 25 грудня.

Розпорядження комісії стосується всіх навчально-виховних закладів Херсона незалежно від форми власності й рівня акредитації.

Раніше планувалося, що заняття в школах Херсона після карантину, що діяв із 21 грудня, поновляться 28 грудня. Тепер карантин продовжено до 30 грудня. Довшими будуть зимові канікули, після яких школярі вийдуть на навчання 11 січня. Дитячі садки працюватимуть у черговому режимі.

Нагадаємо, станом на 24 грудня у зв’язку із захворюваннями на гострі респіраторні вірусні інфекції і грип введено карантин у 4628 загальноосвітніх навчальних закладах (23,5% всіх шкіл країни).

За даними Міністерства освіти і науки, за розпорядженням місцевих санепідемстанцій і згідно з рішенням відповідних органів виконавчої влади у зв’язку із захворюваннями дітей на ГРВІ та грип припинено навчально-виховний процес в окремих школах Криму, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей, містах Київ і Севастополь.

Читайте також:

Через епідемію грипу в Україні закрилася майже чверть шкіл

На Київщині школи закриваються на карантин

В Сумській області через епідемію грипу скасовані новорічні свята для дітей

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: