У Херсоні створять свій "Лас-Вегас"

У Херсоні планують винести всі гральні заклади за межі міста, створивши спеціальне містечко розваг.

У Херсоні планується створення заміського грального містечка "Херсонський Вегас".

Про це сказано в проекті стратегії розвитку Херсона до 2029 року, розробленій мерією міста.

Згідно зі стратегією, до 2014 г планується винести всі гральні заклади за межі міста, створивши спеціальне містечко розваг.

Фінансування програми передбачається як за рахунок міського бюджету, так і за рахунок залучення приватних інвестицій. При цьому з міськбюджету в 2009-2012 рр. пропонується виділяти по 150 тис. грн. на рік.

Як повідомили у прес-службі мерії Херсона, мер міста Володимир Сальдо підготував офіційні запити до Міністерства внутрішніх справ, Міністерства юстиції і Генеральної прокуратури України, в яких йдеться про необхідність термінового наведення порядку в гральному бізнесі.

Херсонська облдержадміністрація також має намір в 2009 г зайнятися знесенням гральних автоматів на вулицях населених пунктів.

Так, розпорядженням голови Херсонської ОДА Бориса Сіленкова від 25 листопада 2008 року №1551, обласній комісії з питань ліцензування тоталізаторів і гральних закладів при ОДА доручено звернутися до органів місцевого самоврядування з рекомендацією запропонувати власникам гральних закладів винести їх за межі населених пунктів.

Читайте також:

За невиплату зарплати у Херсоні порушили кримінальну справу

Працівники Херсонського машинобудівного заводу захопили підприємство

Херсонці перекрили шосе: у них 5 днів немає тепла, світла та води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: