У Херсоні в дитсадку стався вибух, постраждали двоє дітей та завгосп

Постраджали двоє дітей, та жінка-завгосп, яка й готувала напій. Найбільш постраждав чотирирічний хлопчик, який отримав опіки обличчя та кистей рук третього ступеню.

 У Херсоні у дитсадку № 8 під час приготування кисневого напою стався вибух. Постраджали двоє дітей, та жінка-завгосп, яка й готувала напій.

Постраждалі з травмами та опіками різного ступеню важкості перебувають у лікарнях. Найбільш постраждав чотирирічний хлопчик, який стояв поряд з жінкою  – він отримав опіки обличчя та кистей рук третього ступеню й у важкому стані потрапив до реанімаційного відділення. Друга дитина постраждала найменше – найімовірніше, що хлопчик обійшовся переляком, незначними опіками та подряпинами.

Жінка 1964 року народження отримала опіки 1,2,3 ступеню обличчя, рук та тулуба і перебуває в опіковому відділенні у стані середньої важкості.

Причина вибуху буде встановлена у ході розслідування.

Кисневий напій готують наступним чином: у вітамінізовану рідинну суміш, сік, фруктовий або молочний коктейль додається кисень з кисневого балону для дихання чи за допомогою спеціальних апаратів, таких як МІТ або "Здоров’я".

Читайте також:

У Ріо-де-Жанейро завалився житловий будинок: загинули люди

На вокзалі в Грузії стався вибух

У Феодосії стався вибух у православному храмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: