У Херсоні в під'їзді будинку забили до смерті відому викладачку хореографії

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Херсоні в під'їзді будинку забили до смерті відому викладачку хореографії

У Херсоні вбили вчительку хореографії

Жорстоке побиття доповнилося пограбуванням.

У Херсоні жорстоко побили та пограбували відому викладачку хореографії Таврійського ліцею мистецтв Ганну Михайленко. Жінка три доби пролежала у комі, врятувати їй життя медики не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напад стався в під'їзді її багатоповерхового будинку в спальному районі міста. Скривавлену та ледь живу жінку побачив будівельник, що утеплював фасад. Сусіди викликали правоохоронців.

Люди кажуть, що криків не чули. Свідків трагедії теж немає. На дверях під"їзду – домофон. Щоправда, магнітні двері зачиняються дуже повільно, цим і могли скористатись злочинці. Така трагедія в районі трапилася вперше.

"На жаль, жінка надійшла у вкрай тяжкому стані, критичному. Дуже важка черепно-мозкова травма", - розповів завідувач відділення анастезіології Херсонської обласної лікарні Віктор Расинський.

Правоохоронці на місці трагедії жодних речових доказів не знайшли. З'ясували лише, що жінка поверталася з пошти. Посилку, яку вона отримала, не вкрали, але зникли сумка та телефон.

У Херсоні жорстоко побили та пограбували відому викладачку хореографії

У Херсоні жорстоко побили та пограбували відому викладачку хореографії

Правоохоронці цей випадок називають нетиповим.

"Дуже специфічне пограбування. В основному, злочинці, котрі займаються такого роду злочинами, заволодівають майном шляхом виривання сумки. Дуже незрозуміло, навіщо було заподіювати настільки тяжкі тілесні ушкодження потерпілій", - зізнається т.в.о. заступника начальника Комсомольського відділення поліції Херсона Олександр Рогожин.

Ганна Михайленко – вчитель хореографії Таврійського ліцею мистецтв. Створений нею дитячий колектив "Ізюминка" відомий і в Україні, і за її межами. Учні Ганни Сергіївни з усіх фестивалів повертаються з призовими місцями. Чимало її випускників стали викладачами хореографії.

Колеги кажуть, вона дуже любила своїх учнів і була віддана своїй справі. Тепер без улюбленого вчителя залишилося понад півсотні учнів Ганни Сергіївни.

Правоохоронці запевняють, що нелюдів, які позбавили її життя, обов'язково знайдуть. Усіх, хто могли побачити у п'ятницю підозрілих осіб поблизу будинку, де жила вчителька, або стали випадковими свідками трагедії, просять звернутися до поліції.

Тим часом у Сумах розшукують двох нападників, які жорстоко побили бійця АТО.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Наступна публікація