У Херсоні збирають по 5 копійок на квиток Ющенку до Америки

"Ліві" політичні сили проводять акцію "Ющенко - валіза - Америка".

Акція "Ющенко-валіза-Америка" в Херсоні
УНІАН
Близько 500 прихильників КПУ, СПУ і Блоку Вітренко взяли участь в акції "Ющенко – валіза – Америка", яка відбулася сьогодні на центральній площі Херсона – площі Свободи.

На площі встановили сцену і привезли старий навчальний літак з написом "Ющенко - валіза - Америка". За словами ведучого акції, саме на цьому літаку "Ющенко полетить до Америки". Ведучий закликав учасників кидати в спеціальну урну по 5 копійок для "придбання квитка Ющенку до Америки, щоб український народ міг жити вільно".

Більшість мітингувальників – особи похилого віку. Прихильники тримали в руках прапори вказаних політичних сил і два плакати: "Ющенко - валіза - Америка" та "Пролетарі України, єднайтеся!".

Серед присутніх були депутати Херсонської міської та обласної ради від КПУ і Блоку Вітренко.

Всеукраїнська акція “Ющенко - валіза - Америка!” стартувала 10 лютого в Одесі, 11 лютого вона відбулася у Миколаєві. Акція організована Комуністичною партією України. Згідно з графіком, вона відбудеться: в Сімферополі,  Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Харкові, Сумах, Чернігові, Вінниці, Житомирі та завершиться 23 лютого у Києві.

Читайте також:
Протестувальники перекрили Хрещатик
Профспілки вже готові до загальноукраїнського страйку
Комуністи проведуть акцію "Ющенко-валіза-Америка!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: