У Херсонській області на 9 травня вивісять радянські прапори

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Анатолія Гриценка у постанові про додаткові заходи з відзначення в області 65-ї річниці Перемоги.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко доручив 9 травня вивісити на адміністративних будівлях поруч з державними прапорами прапори СРСР.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Анатолія Гриценка у постанові "Про додаткові заходи з відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", розміщеному на офіційному сайті адміністрації.
Розпорядження доручено виконати структурним підрозділам ОДА, РДА, територіальним представництвам міністерств і відомств, а також, за згодою, меріям міст обласного значення.

У документі також зазначається "рекомендувати підприємствам, установам, організаціям, які розташовані на території області, долучитися до виконання цього завдання".

Також голова Херсонської ОДА доручив 9 травня організувати і провести святковий концерт у обласному музично-драматичному театрі ім. Куліша, святковий салют в Херсоні і вручити ветеранам, що живуть в Херсонській області, пам`ятні медалі ”65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 рр.”.

Крім тогою, у плані заходів з підготовки та відзначення в області 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років багато уваги приділяється залученню молоді області до участі у святі.

Зокрема, місцевим органам влади та управлінню освіти на науки ОДА доручено організувати вшанування у навчальних закладах області учасників війни та ветеранів Збройних сил України з покладанням квітів до могил воїнів та інших пам’ятних місць і забезпечити адресне привітання учнями загальноосвітніх навчальних закладів ветеранів війни за місцем проживанням.

Читайте також:

Тисяча російських солдат пройдуть маршем Україною на День Перемоги

Азаров виділить з держбюджету 32 млн гривень на медалі ветеранам

Українські військові пройдуть маршем по Красній площі на День Перемоги

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: