У Херсонській області будуть тестувати на коронавірус усіх вагітних та хворих із пневмонією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обстеження проводитимуть незалежно від того, чи є ознаки захворювання.

У Херсонській області від 26 березня на коронавірус тестуватимуть усіх вагітних жінок та хворих із пневмонією.

Про це під час брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко.

"Від сьогодні виданий наказ, незалежно від того, є ознаки захворювання чи нема у вагітних, вони всі пройдуть обстеження швидкими тестами на наявність коронавірусної інфекції… Всі хворі, які перебувають у закладах охорони здоров’я області з пневмонією, також пройдуть це обстеження не тільки швидкими тестами, а і тест-системами, які безпосередньо виявляють вірус", - розповів він.

За словами Короленка, область має в достатній кількості тест-системи для визначення коронавірусу в лабораторних умовах, а сама лабораторія має відповідне обладнання та технічні умови.

коронавірус в Україні, інфографіка 10:00 26 березня
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції