У Херсонській області виявили рекордний посів конопель: масштаби вражають (відео)

У Херсонській області виявили рекордний посів конопель: масштаби вражають (відео)

Охоронець цілодобово здійснював спостереження за земельною ділянкою.

На території Чаплинської територіальної громади виявили посів конопель, якими була засаджена земельна ділянка площею один гектар. Наркоплантація ретельно доглядалася та охоронялася. Вартість конопель - понад 300 мільйонів гривень. 

Про це повідомили у поліції Херсонської області.

Загалом правоохоронці вилучили з наркоплантації 34700 кущів нарковмісних рослин. 

Як повідомив заступник начальника обласного главку поліції Микола Цап, наркоплантація знаходилася на території зруйнованої птахофабрики поблизу с. Преображенка. 

Рослини були висіяні за допомогою спеціальної сільськогосподарської техніки. Вздовж рядків із коноплею було прокладене крапельне зрошення, також рослини ретельно оброблялися проти бур'янів. З метою завчасного виявлення появи сторонніх осіб зловмисники неподалік від посіву встановили сторожову вежу, з якої охроняв озброєний черговий.

Вздовж рядків із коноплею було прокладене крапельне зрошення, також рослини ретельно оброблялися проти бур'янів. 

Поліцейські затримали чотирьох громадян, віком від 26 до 57 років, які підозрюються в причетності до незаконного вирощування наркотичних рослин.

Нагадаємо, у Херсонській області чоловіки обладнали цілу плантацію для вирощування кущів конопель посеред херсонських плавнів.  За цінами "чорного ринку" вартість вилученої марихуани становить більше 10 мільйонів гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація