Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсонській області влаштували спецоперацію з порятунку двох дельфінів, які три дні просиділи на мілині

У Херсонській області влаштували спецоперацію з порятунку двох дельфінів, які три дні просиділи на мілині

Одного вдалося вже повернути в море.

Двох дельфінів, які запливли у затоку і не можуть вибратись у море, намагаються повернути в їхню стихію у Лазурному у Херсонській області.

Про подробиці порятунку розповіла кореспондентка ТСН Олена Ваніна.

На мілині дельфіни просиділи три дні, їх помітили місцеві мешканці, тож викликали підмогу. Одного дельфіна вже випустили в море. Його зловили на мілині сіткою і відзвезли на глибину. А от другий бранець - втік. Тому спецоперація з його порятунку  ще триває. Зараз вирішили зачекати, поки дельфін заспокоїться і його ще раз спробують заманити у сітки.

Унікальні кадри порятунку відзняли працівника нацпарку Джарилгацький. Дельфінів обступили із сітками, поступово витягали на мілину, аби спіймати. Потім загорнули у мокре рядно, машиною вивезли у відкрите море і він поплив.

Дельфіни потрапили у пастку,  бо у затоці через вітер впав рівень води. І перешийок, через який вони запливли, обмілів, тож води не вистачало, щоб вони повернулися у море. Виявив знесилених дельфінів рибний патруль. І нині рятують усім гуртом. «Рибоохорона, Джарилгацький парк, ДСНС області, також підтягнули промисловців, які тут ведуть промисел»,  - розповідає Головний державний інспектор відділу охорони Чорноморського рибоохоронного патруля Павло Солохін.

Відео У Херсонській області рятують двох дельфінів, які запливли у затоку і не можуть вибратись у море

Порятунок дельфінів. Двох красенів, які запливли у затоку і не можуть вибратись у море, намагаються повернути в їхню стихію у Лазурному Херсонської області. На мілині дельфіни просиділи три дні. Їх помітили місцеві мешканці, і ось нарешті розпочалась рятувальна операція.  

У Херсонській області рятують двох дельфінів, які запливли у затоку і не можуть вибратись у море

Зараз фахівці думають, як спіймати другого дельфіна.  Запевняють, що він зараз у шоковому стані, наляканий. Зараз йому дали час перепочити, а згодом знов почнуть ловити, робити це треба якнайшвидше. Бо за добу дельфін має з'їдати 5 кілограмів риби, а він тут вже три дні, незабаром йому не буде що їсти і він заслабне.

Залиште свій коментар

Вибір редакції