Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсонській ОДА пояснили, чому багатьох журналістів не долучили до висвітлення візиту Зеленського

У Херсонській ОДА пояснили, чому багатьох журналістів не долучили до висвітлення візиту Зеленського

В ОДА зауважили, що відбирали найпопулярніші та найфаховіші ЗМІ.

У Херсонській обласній державній адміністрації пояснили, що кількість представників ЗМІ, яких долучили до висвітлення візиту президента Володимира Зеленського в область, обмежили через карантин.

Про це повідомляє пресслужба ОДА.

"У зв’язку зі збільшенням числа випадків захворювання на COVID-19 та щоденну фіксацію антирекордів інфікувань кількість присутніх представників ЗМІ на заході була обмежена. Ми були вимушені сфокусуватись на медіаканалах, які мають більше поширення та охоплюють більшу аудиторію. Було зроблено акцент на зареєстрованих ЗМІ, тому що це подія високого рівня, яка має бути фахово висвітлена із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики", - йдеться у повідомленні.

В ОДА повідомили, що саме через це представники ЗМІ, які не мають акредитації, та, відповідно, редакційного завдання, а також блогери не були запрошені.

"У заході взяли участь основні національні та регіональні представники засобів масової інформації, такі як: UA:Херсон, ТРК "Твій плюс", ТРК "Херсон плюс", ТРК "ВТВ плюс" та газета "Новий день", - зазначили у пресслужбі.

 

Сьогодні відбулась чудова та значуща прес-подія для Херсонської області за участю Президента України та представників...

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Нагадаємо, 26 червня президент Володимир Зеленський приїхав до Херсонської області. Низка місцевих ЗМІ висвітлюючи події, опублікувала порожні сторінки на сайтах. Таким чином, вони висловили протест через непрозору акредитацію на зустріч із головою держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції