Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Херсонській ОДА заявили про відсутність потреби в евакуації через екологічну катастрофу у Криму

Близько 2 тисяч дітей відправлять до Скадовська.

Станом на 8 вересня випадків хімічного отруєння серед населення Херсонської області не зафіксовано. Потреби в евакуації населення немає.

Про це повідомили у МінТОТ з посиланням на дані Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА.

Також зазначається, що з метою профілактики та попередження можливих негативних наслідків для здоров'я дітей близько 2 тисяч осіб відправлять до Скадовська.

"Діти навчатимуться у школі і відпочиватимуть з батьками та супровідниками-педагогами", - наголосили у міністерстві.

7 вересня до Скадовська вже було відправлено 200 осіб, 8 вересня — 500 осіб.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині госпіталізували 15 дітей із підозрою на хімічне отруєння через викиди на заводі в Криму.

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Армянська. Люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

У Криму впродовж двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. Своєю чергою, українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через влучення снарядів російських військових

ВідеоНа Херсонщині триває евакуація дітей через екологічну катастрофу в Криму

1885 дітей евакуюють із сіл Херсонщини, що розташовані на межі з окупованим Кримом. Офіційно "евакуацією" це не називають. Кажуть - це переміщення до оздоровчих таборів. Уже тиждень люди, які проживають у зоні впливу викидів заводу "Кримський титан", потерпають від отруйних хімікатів. 

На Херсонщині триває евакуація дітей через екологічну катастрофу в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції