У Хмельницькій області маленький хлопчик засунув руку до кухонного приладу і застряг

Дитина запхала руку до шатківниці.

У місті Славута Хмельницької області півторарічний малюк запхав пальці правої руки між лезами механічної шатківниці. Батьки намагалися допомогти дитині, але їхні старання були марними і вони викликали рятувальників.

Про це інформують у ДСНС області.

Зазначається, що ані батьки, ані рятувальники не знають яким чином малюк запхав пальці до шатківниці. Власними зусиллями батьки вивільнити руку хлопчика були не в змозі.

Тож рятувальники, які прибули на місце виклику, розтиснули леза і звільнили пальчики правої руки хлопчика з небезпечного кухонного приладу. Далі малюка передали для огляду працівникам екстреної медичної допомоги.

Славутські рятувальники надали допомогу однорічному малюкові, вивільнивши його руку з шатківниці #ДСНС_України Детальніше: https://km.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/26691.html

Опубликовано Головне управління ДСНС у Хмельницькій області Среда, 16 сентября 2020 г.

Нагадаємо, раніше в Одесі на дитячому майданчику травмувався хлопчик. Невідомі встановили металеві штирі, на які натрапила дитина. На четвертий день у дитини трапився набряк мозку. Як виявилося, у дитини була алергія на лідокаїн. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів