У Хмельницькому міліція розтрощила руку чоловіку, який приніс скаргу

Найближчі півроку постраждалий батько трьох дітей працювати не зможе. А все через те, що не погодився з висновком правоохоронців про самозаймання машини.

У Хмельницькому чоловік заявив у міліцію про підпал автівки, а замість допомоги йому розтрощили плече. Одна складна операція вже була, попереду друга.

Розтрощену плечову кістку лікарі складали три години. У руку чоловікові вкрутили десять шурупів і металеву пластину.

Два удари міліцейським кийком - і Артур зі здорового молодого чоловіка перетворився у недієздатного каліку. Тепер ані одягтися самостійно, ані взутися без допомоги.

"П'ять чоловік мене скрутили і потім по викрученій вверх руці - один в цивільному одязі - кийком мене почав бити по руці . Розтрощив кістку, незважаючи на усі мої крики , що я не чиню опору, що я потерпіла сторона", - зазначив потерпілий.

У міліції пояснюють – заявник поводився агресивно, тому його вирішили забрати у відділок. "По дорозі він пожалівся , що в нього болить рука. Не доставивши його в відділ, його зразу було доставлено в міську лікарню", - заявив керівник Центрального відділу Хмельницького міськвідділу міліції Сергій Войтюк.

За словами потерпілого, його намагалися забрати з лікарні правоохоронці, але лікарі не віддали. Сказали , що в нього роздроблена рука і він потребує операції.

Артур пояснює, інцидент стався через його відмову визнати, що автівка загорілася сама. Чоловік переконаний, машину підпалили. "Не може загорітися в машині сама по собі дах, скло, двері - це явні сліди підпалу. Знайшли біля машини факел - таку паличку з намотаною обгорілою ганчіркою, що пахла керосином", - стверджує він.

Поки у міліції з'ясовують причину займання Артурової машини, у прокуратурі міркують, чи порушувати кримінальну справу проти міліції. Кажуть, ще не отримали висновків судмедексперта про тілесні ушкодження чоловіка.

Артур читає діагноз лікарів після виписки з травматологічного відділення, показує лікарняний листок і готується до проходження комісії з непрацездатності. На лікування руки він уже витратив сім тисяч гривень.

Володіти правицею чоловік зможе не раніше, ніж за півроку.

Читайте також:

У ГПУ пояснили, чому за рік в міліції загинули 28 людей

Київські міліціонери дали по голові волонтеру громадської організації

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

На Сумщині міліціонери побили двох громадян, один з них помер

ВідеоЧергова розправа у відділку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: