Хмельницький губернатор втік від натовпу розлючених підприємців

Тисячний натовп ринув до дверей ОДА. Із застосуванням сили вони зламали вхідні двері облдержадміністрації. Далі їх не пустила міліція.

У Хмельницькому на акцію протесту проти ухвалення Податкового кодексу прийшли близько 10 тисяч підприємців. Обурені пікетувальники намагались прорватися до облдержадміністрації, виламали вхідні двері, але далі їх не пустила міліція. Губернатор Василь Ядуха залишив будівлю ОДА через чорний хід.

Пікетувальники ще з 9 ранку зайняли майдан біля облдержадміністрації.

Вони тримають транспаранти з гаслами "Податковий кодекс Тігіпка-Азарова - геноцид підприємців", "Ні - податковому рабству".

Також вони скандують прізвище губернатора Ядухи та вимагають залишити високий кабінет і вийти до народу.

Їхній голос не був почутий, тож підприємці вдалися до крайнощів. Спочатку делегували кількох людей, щоб передати звернення голові облдержадміністрації.

Однак міліція, "яка сховалася у приміщенні облдержадміністрації", їх не пропустила.

Тоді тисячний натовп ринув до дверей ОДА. Із застосуванням сили вони зламали вхідні двері облдержадміністрації. Далі їх не пустила міліція.

З початку акції губернатора Василя Ядуху та ще деяких чиновників було виведено через чорний хід Будинку Рад і ті, за інформацію поінформованих джерел, залишили приміщення.

За словами голови профспілки "Захисту підприємців Хмельницького" Надії Кнець, підприємці обласного центру не будуть виконувати Податковий кодекс, якщо його ухвалить Верховна рада.

"Ми не будемо виконувати такий ганебний Податковий кодекс до тих пір, поки влада не сяде за стіл переговорів з підприємцями й не врахує наших пропозицій. Я впевнена, що у президента Януковича є здоровий глузд, щоб заветувати цей документ", - наголосила вона.

Кнець додала, що керівництву ОДА недовго залишилося керувати областю. Маса підприємців підтримала її скандуванням "Владу - геть!"

Як повідомлялося, українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Зокрема, у Києві зібралося не менше 30 тисяч мітингувальників.

Обурені підприємці закидали Верховну раду туалетним папером і помідорами та звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою не ухвалювати документ.

Проект Податкового кодексу ВР розглядатиме принаймні протягом тижня.

Читайте також:

Депутати ухвалюватимуть Податковий кодекс ще два дні

Міліція затримала одного з організаторів акції протесту під стінами Ради

Підприємці звернулися до Януковича і закидали Раду пляшками і помідорами

30-тисячний натовп підприємців закликали штурмувати Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: