У Хмельницькому може повторитися євпаторійська трагедія

Держгірпромнагляд виявив та оприлюднив низку порушень, які можуть загрожувати життю та безпеці людей.

В житлових будинках Хмельницького зберігаються кисневі балони, - саме такі призвели до вибуху в Євпаторії, коли загинули 27 людей.

Факти порушення виявив Держгірпромнагляд, який після кримської трагедії проводить позапланову перевірку стану промислової безпеки на підприємствах ЖКГ.

Інспектори виявили, що в місті допускається зберігання балонів в житлових будинках (окрім кисневих також з метилацетиленовою сумішшю).

Серед інших порушень: балони не укомплектовані Ковпаками, при зберіганні, перевезенні балонів з вибуховими газами на їх бокових штуцерах відсутні захисні заглушки. На редукторах встановлені манометри, що не пройшли повірку тощо.

За результатами перевірки притягнуто до адміністративної відповідальності начальника будинкоуправління №2 та начальника ЖЕК №5.

Аналогічні перевірки розпочато у м. Кам'янець-Подільському.

Нагадаємо, 24 грудня стався вибух у житловому будинку в Євпаторії. Три під'їзди були повністю зруйновані. Під завалами загинули 27 людей.

У підвалі будинку слідчі виявили 11 кисневих балонів. Міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко в інтерв’ю ТСН зізнався: мешканці будинку неодноразово попереджали ЖЕК про специфічний запах з підвалу. Втім, комунальники не вжили жодних відповідних заходів.

Основною версією вибуху слідчі називали вибух балонів із киснем та ацетиленом у підвалі. Втім, жодна з версій (серед яких також побутовий вибух у квартирі та стороннє втручання до газової системи) поки що не підтвердилася.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: