У Хмельницькому молодь виступила "За чисті легені" (відео)

У Хмельницькому провели акцію "За чисті легені".


Біля Хмельницького національного університету та гуманітарно-педагогічної академії було встановлено два сучасних цифрових флюорографи, завдяки яким, кожен студент цих вузів мав можливість безкоштовно пройти обстеження.

туберкульоз
"Ми надзвичайно стурбовані ситуацією, яка склалася зі зростанням кількості хворих на туберкульоз на Хмельниччині. Відтак, чи не єдиною причиною поширення цієї хвороби є необізнаність, непоінформованість громадян щодо шляхів уникнення цього захворювання, важливості його своєчасного лікування та профілактики у повсякденному житті – каже організатор акції Ірина Черкес. – Відтак наша громадська організація впродовж цілого місяця, спільно з Хмельницьким обласним та міським управлінням охорони здоров'я, проводитиме інформаційну кампанію з профілактики захворювання на туберкульоз."

Станом на 1 вересня 2008 року в Хмельницькій області нараховується 2390 хворих на туберкульоз, з яких 550 вперше виявлені протягом 2008 року. Серед уперше виявлених хворих – 12 дітей віком до 18 років включно. Через туберкульоз за 7 місяців поточного року померло 98 людей.

ВідеоМолодь за чисті легені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: