Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Храм раніше належав УПЦ МП.

У місті Коломия на Івано-Франківщині, у Благовіщенському храмі, що належав УПЦ МП, знайшли ікону із зображенням чоловіка, який дуже нагадує екс-президента Віктора Ющенка, пише Апостроф.

За словами капелана Української греко-католицької церкви Миколи Мединського, таке зображення чоловіка в оточенні голих жінок непогано ілюструє ставлення представників церкви МП до подій в Україні та їхнє "невтручання" у політику.

"Це, думаю, яскраво ілюструє їх позицію і під час першого Майдану, і під час Революції гідності. Та загалом показує, як вони "не втручаються" в політику", - зазначив він.

Наразі активісти УГКЦ, які виступають проти Московського патріархату і за право володіти цією старовинною культовою спорудою, патрулюють територію Благовіщенського храму. Вони кажуть, що деякі речі, що належали колишнім господарям, вони готові віддати.

"Якщо там є їхні особисті речі, нехай прийдуть і заберуть. А ось ікони з чорним ангелом і голим Ющенко віддавати не плануємо, тому що це яскравий доказ їх не тільки антихристиянської, але і антиукраїнської діяльності. Ці артефакти поки залишаться у нас. Можливо, ми передамо їх народному депутату Юрію Тимошенку, який повинен під'їхати сюди, щоб все зафіксувати. І, можливо, він візьме ці речі на зберігання. Щоб вже на офіційному рівні можна було доводити злочину московської церкви", - зазначив Микола Мединський.

ВідеоУкраїнська православна церква Московського патріархату вимагає верховенства російських патріархів

Нагадаємо, що у Чорнобилі є цікава Свято-Иллінська церква, що приваблює туристів з усього світу своїми іконами Спаса із зображенням ліквідаторів та лікарів і Богородиці, яка захищає від впливу радіації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції