Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Хусті лікаря визнали винним у смерті породіллі: присудили тюремний термін та великий штраф

У Хусті лікаря визнали винним у смерті породіллі: присудили тюремний термін та великий штраф

Вирок суду набрав законної сили.

Лікаря пологового відділення Хустської райлікарні було визнано винним у неналежному виконання професійних обов’язків, внаслідок чого загинула молода жінка з Хустщини.

Жінка померла ще у липні 2017 року. Тячівський районний суд вже визнавав лікаря винним, той подав апеляцію до Львівського апеляційного суду – втім 26 червня апеляційна установа підтвердила вирок суду першої інстанції. Вирок лікарю набув чинності, повідомляє прокуратура Закарпатської області.

"Підозрюваний, будучи медичним працівником, неналежно виконуючи свої професійні обов’язки внаслідок недбалого ставлення до них, приймаючи пологи у пацієнтки допустив тяжку крововтрату, що призвела до смерті жінки", - зазначається у повідомленні.

Лікарю призначено найвище покарання за статтею – 1 рік позбавлення волі. Крім того засуджений і лікарня мають сплатити потерпілим майже півмільона гривень відшкодувань за моральну і матеріальну шкоду. Також лікар має сплачувати чверть від своєї зарплати на утримання трьох дітей померлої жінки.

Нагадаємо, у Дніпрі 34-річна Марина Пеікрішвілі, яка усе життя прикута до інвалідного крісла, народила третього сина. Хлопчик абсолютно здоровий. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції