В Ірпені люди 3 роки зимують без тепла та газу з вини забудовника

Дата публікації
Перегляди
1745
В Ірпені люди 3 роки зимують без тепла та газу з вини забудовника

Жителі 100 квартир рятуються від холоду електрикою

Люди замерзають у власних квартирах. 

Мешканці стаквартирного будинку в Ірпені уже й прописатися встигли, але три роки живуть без газу. Центрального теплопостачання в них немає, є лише котли. Тож, наближається третя зима, коли сім'ї просто замерзатимуть у квартирах. Ірпінці звинувачують міського голову, який, начебто, не дає для труб зривати асфальт біля свого будинку. Мер запевняє, що свої зобов'язання не виконує забудовник, а останній - просто зник, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За угодою купівлі та техпаспортом, у людей мають бути квартири із газом. Від нього і плита має працювати, і котел опалювання. Та тільки лічильник – на нулі. Люди з острахом чекають вже третьої лютої зими. Будинок новий, але за електрику з мешканців деруть по 96 копійок за кіловат. Тим часом, стіни вкриваються пліснявою, діти мерзнуть, води гарячої немає. Іноді за електрику у людей "набігає" до 2 тисяч гривень.

Тут є понад сто квартир, половина заселені, але мерзнутимуть усі. На будинку труби є, та до них нічого не підведено. Це мав би зробити приватний забудовник забудовник Олександр Сінчук, але його знайти не можуть. У його колишньому офісі уже не приймають людей.

Мешканці кажуть, що ірпінський голова не дає зривати асфальт, бо його будинок розміщений навпроти. Голова парирує, що винен забудовник, бо порушив проект і ховається. Посадовець пропонує обхідний шлях для труби. Та на шляху - трансформаторна будка, проте ту блискавично ухвалюють рішення знести і навіть спалити.

Оскільки жінки спалити будку під напругою не можуть, мер вирішує, що слід зібрати всіх причетних до себе "на килим".

Якщо забудовника все ж таки не знайдуть, то ірпінцям доведеться тягнути газ своїм коштом. І хоч це зайві тисячі до вартості квартир, та вони готові. От тільки зробити це треба до холодів, а попереду, окрім мера, є ще багато інстанцій.

Нагадаємо, що раніше без тепла опинилися будинки без тепла на Луганщині

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Мешканці стаквартирного будинку в Ірпені вже три роки живуть без газу

Мешканці стаквартирного будинку в Ірпені вже три роки живуть без газу