Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сильні опади прогнозують впродовж наступних кількох днів.

У Верховинському районі Івано-Франківської області потужні зливи активізували зсувні процеси, що призвели до руйнування автомобільних доріг. Про це у своєму фейсбуці повідомляє голова районної адміністрації Василь Бровчук.

Зсуви зафіксували в селах Красник, Бистрець, Хороцеве, Голошино, Кохан. Рух транспорту та доступ до населених пунктів були заблоковані.

"Нам вдалося першочерговими заходами забезпечити проїзд на автодорогах обласного та місцевого значення до всіх населених пунктів окрім села Кохан. Без транспортного сполучення наразі ще залишаються біля 20 присілків у різних населених пунктах району, де внаслідок паводкових вод в період 12- 17 червня зруйновані та пошкоджені велика протяжність присілкових доріг та мостів", - йдеться у повідомленні.

За прогнозами синоптиків сильні опади продовжаться і у період 20-23 червня.

Шановні жителі Верховинщини ! У зв'язку з великою кількістю опадів протягом останніх декілька днів в районі...

Опубліковано Василем Бровчуком Субота, 20 червня 2020 р.

Нагадаємо, у Полтавській області шквальний вітер із градом та зливою накоїли шкоди у восьми районах області. Надзвичайники та комунальники поспіхом латали дахи та розчищали дороги.

На 21 червня в Україні прогнозують нестійку погоду - сонце змінюватимуть часті грозові дощі, які іноді супроводжуватимуться градом, шквальним вітром чи навіть смерчами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції