У кабінет Холодницького знову намагались поставити "жучки", САП підозрює у цьому НАБУ – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саме через це начебто директор НАБУ Артем Ситник не з’явився на засідання антикорупційного комітету Ради.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник не прибув на засідання комітету Верховної Ради із запобігання корупції через те, що співробітників його відомства затримали за встановлення прослуховувальних засобів у приміщенні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела.

"Ситник розвернув автомобіль, оскільки дізнався, що його детективів затримала поліція за встановлення нового "жучка" в кабінеті Холодницького", - розповіло джерело.

Перед цим стало відомо, що співробітники Управління держохорони виявили кабель для прослуховування, який прокладали з будівлі лікарні "Охматдит" до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Удошники виявили прокладання кабелю від приміщення "Охматдиту" в напрямку САП. На іншому кінці кабелю був зачинений кабінет. Поліція відкрила. Там сейф, з якого виходять кабелі", - зазначив співрозмовник "Української правди".

Те саме підтвердив і керівник САП Назар Холодницький. За його словами, поруч із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою стоїть "Форд" із людьми всередині, які зачинилися в авто та не представляються. За словами Холодницького, номери автомобіля начебто зареєстровані за НАБУ.

Нагадаємо, 26 липня кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів залишила на посаді Холодницького, але притягнула його до дисциплінарної відповідальності та наклала стягнення у вигляді догани.

Підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора від імені директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка. У своїх скаргах вони посилаються на записи, зроблені в кабінеті Холодницького, на яких керівник САП незаконно радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ, інформував їх про перебіг розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

У березні 2018 року з’явилась інформація, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства - НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції