У Кабміні анонсували масштабну боротьбу з корупціонерами

Дата публікації
Перегляди
2564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кабміні анонсували масштабну боротьбу з корупціонерами

Фото: УНІАН

Йдеться про створення спеціальних робочих груп.

У Кабінеті міністрів спільно з представниками громадських організацій хочуть створити робочі групи для боротьби з корупційними схемами. До їхнього складу будуть входити представники уряду та громадянського суспільства, зокрема, активісти й експерти.

Про це розповів міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет під час конференції щодо антикорупційних заходів, пише Укрінформ.

Уточнюється, що йдеться про боротьбу з корупцією у сферах оборони, юстиції, економіки, соціальної політики, культури, освіти, охорони здоров'я, енергетики, інфраструктури. 

За словами координаторки урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" Оксани Величко, понад сотня громадських організацій вже описали необхідні кроки для подолання корупційних схем у різних галузях. Серед прикладів того, що потрібно викорінити з суспільства, вона навела: затягування різними органами влади та інституціями ухвалення рішень, що змушує бізнес звертатися до посередників, аби вирішувати питання.

"Суть нашої пропозиції, яку ми робимо Кабінету Міністрів, у тому, що для боротьби з галузевими корупційними схемами необхідно створити проєкт команди, скласти план, призначити відповідальних з боку влади і з боку громадських організацій", - сказала Величко.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський звернувся до українців з проханням повідомляти про факти корупції, зателефонувавши до "гарячої лінії" НАБУ. 

13 вересня Верховна Рада ухвалила президентський законопроєкт №1010 "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції. За це рішення проголосували 283 народних депутатів. Згідно з документом, забезпечення безпеки і виплата компенсацій викривачам корупції буде здійснюватися з держбюджету і за рахунок штрафів корупціонерам.

Зеленський закликав українців не давати хабарів та повідомляти про корупцію в НАБУ

Зеленський закликав українців не давати хабарів та повідомляти про корупцію в НАБУ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація