У Кабміні розповіли, коли запрацює новий корпус "Охматдиту"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Гончарука, цьогорічне завдання уряду - ввести лікарню в експлуатацію.

Новий корпус національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у Києві мають здати в експлуатацію до кінця березня 2020 року. Також упродовж наступного місяця мають завершитися всі будівельні роботи в новому корпусі медзакладу.

Про це 12 лютого повідомив прем’єр Олексій Гончарук під час брифінгу, передає УНН.

За його словами, кожні два тижні уряд збирається, аби проконтролювати, як відбувається будівництво. Гончарук наголосив, що це питання особисто контролює міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

"У цьому році остаточно був добудований новий корпус "Охматдиту", завершення всіх будівельних робіт і прийняття їх в експлуатацію ми очікуємо вже наступного місяця. До кінця березня це має відбутися. Це питання перебуває на особистому контролі міністерки охорони здоров’я…Ми кожні два тижні збираємося та контролюємо як відбувається будівництво", - сказав голова уряду.

Гончарук додав, що він особисто проінспектував лікарню і переконався, що будвництво триває без зривів. "Задача в цьому році - запустити "Охматдит", тобто цей довгобуд національного масштабу", - підсумував прем’єр.

Нагадаємо, 6 грудня український парламент підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського щодо виділення додаткових 200 мільйонів гривень на добудову національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у Києві. За словами Зеленського, закладені для лікарні у держбюджеті на наступний рік 500 мільйонів гривень можуть піти на закупівлю обладнання, а додаткові кошти сприятимуть прискоренню будівництва. 

До слова, будівництво оновленого комплексу лікарні розпочалося ще 2011 року і неодноразово призупинялося то через відсутність кадрів, то через арешт коштів. Другий корпус лікарні обіцяли здати в експлуатацію до завершення 2019 року. 

Відео 20 візків для маленьких пацієнтів передали доброчинці лікарні "Охматдит"

Раніше батьки були змушені переносити хворих дітей від відділення до відділення на руках. Свідком однієї з таких ситуацій - ще минулої зими - стала ведуча ТСН Наталя Мосейчук. Її допис у соцмережі викликав резонанс. Побачили його і волонтери.  

20 візків для маленьких пацієнтів передали доброчинці лікарні "Охматдит"

Залиште свій коментар

Вибір редакції