Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кабміні розповіли, як можуть порахувати населення в ОРДЛО та в анексованому Криму

Реалізувати це допоможуть уряду, імовірно, представники ООН.

Для визначення кількості населення тимчасово окупованих Донбасу і Криму можуть використати супутникову зйомку. Подібні проєкти з обчислення раніше реалізовувалися в Афганістані, де частина території також непідконтрольна офіційній владі.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет в ефірі "Українського радіо".

За його словами, він 12 лютого мав зустріч із представниками ООН, які, імовірно, допомагатимуть втілити цей проєкт. Дубілет розповів, що подібним чином проводили перепис населення в Афганістані.

"Ми якраз зустрічалися з представниками ООН, які, можливо, будуть допомагати нам з проєктом супутникової зйомки, який є дуже складним. Схожий проєкт проводять в Афганістані, де значна частина території теж не контролюється владою. Вони намагалися через супутникові зйомки і інші типи інформації з’ясувати приблизну кількість населення", - розповів міністр.

Однак, Дубілет наголосив, що він поки не знає, наскільки точно можна оцінити через супутники кількість населення. Оскільки проєкт є дуже складним

"Це складний проєкт, я сподіваюся, що ми просунемось по ньому, але поки не можу сказати наскільки точно можна оцінити через супутники, або через якісь інші інструменти, кількість населення у Криму та на окупованих територіях", - додав міністр.

Як повідомлялося раніше, в Україні підрахували чисельність населення. Станом на 1 грудня 2019 року кількість українських громадян, які проживають на території країни, становила 37,29 млн людей. За результатами електронного перепису, зараз в Україні 20,01 млн жінок та 17,28 млн чоловіків. Ця оцінка не враховує анексований Крим та територію окупованого Донбасу. 

Відео Нас 37 мільйонів: в Україні провели підрахунок населення

Україна "схудла" майже на третину у порівнянні з набуттям незалежності. Висока міграція, смертність та вкрай низька народжуваність - три сухі статистичні чинники, які ставлять під загрозу існування українців як нації. Цифри і люди, які ховаються за ними, - в сюжеті ТСН.  

Нас 37 мільйонів: в Україні провели підрахунок населення

Залиште свій коментар

Вибір редакції