У кафе доньки Тимошенко провели обшук з повною виїмкою всіх документів

На Печерську в невеликій кафешці Жені Карр співробітники Управління по боротьбі з економічними злочинами влаштували обшук з повною виїмкою всіх документів.

Екс-глава МВС Юрій Луценко заявляє, що співробітники Управління по боротьбі з економічними злочинами влаштували в кафе дочки Юлії Тимошенко Євгенії Карр обшук з повною виїмкою всіх документів.

"Минулого тижня сидимо з Тимошенко, п'ємо каву. Дзвонить її дочка: на Печерську в невеликій кафешці Жені співробітники Управління по боротьбі з економічними злочинами влаштували обшук з повною виїмкою всіх документів. Я дізнавався по своїх каналах - сказали, під особистим контролем начальника столичної міліції", - розповів Луценко.

Нагадаємо, у 2009 році дочка і зять Юлії Тимошенко разом з власником всесвітньої мережі Cirо's Pomodoro Чіро Орсіні відкрили ресторан. Він поділений на три зали. Обставлений червоними круглими диванами і дерев'яними столами. На підлозі — силует загиблої людини, а поруч — макет поліцейської машини. У проході між залами стоїть акваріум з лобстерами, яких вам подадуть за ціною 105 гривень за 100 грамів.

Читайте також:

Женя Тимошенко знайшла Шону Карру білявку з "Playboy"

Шонн Карр та Женя Тимошенко розважились на байкерській вечірці

Річниця вінчання доньки Тимошенко: неопубліковані фотографії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: