Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Каховці палять шини під поліцією: правоохоронців підозрюють у приховуванні доказів вбивства

Люди стверджують, що чинний поліцейський причетний до вбивства.

Поліцейський відділок у диму у місті Каховка на Херсонщині. Там десятки містян прийшли до райвідділка поліції і запалили шини. У такий спосіб влаштували протест через вбивство 26-річного земляка, йдеться у ТСН.19:30.

Усе сталося у новорічну ніч. За версією слідства, чоловік прийшов з’ясувати стосунки зі співмешканцем своєї колишньої дружини - експравоохоронцем. Зробив постріл із травматичного пістолета у свого опонента, втім не влучив.

Натомість колишній міліціонер із карабіна випустив щонайменше 7 куль у гостя - саме стільки гільз знайшли на місці події. Потерпілого шпиталізували, але врятувати так і не змогли. Напередодні суд відправив підозрюваного на час слідства під варту.

Відео Жителі Каховки під райвідділком поліції влаштували протест через вбивство 26-річного земляка

Неспокійно у місті Каховка, це на Херсонщині. Там десятки містян прийшли до райвідділка поліції і запалили шини. У такий спосіб влаштували протест через вбивство 26-річного земляка. Усе сталося у новорічну ніч. За версією слідства чоловік прийшов з'ясувати стосунки зі співмешканцем своєї колишньої дружини – екс-правоохоронцем. Зробив постріл із травматичного пістолета у свого опонента, втім не влучив. Натомість колишній міліціонер із карабіна випустив щонайменше 7 куль у гостя - саме стільки гільз знайшли на місці події. Потерпілого шпиталізували, але врятувати так і не змогли. Напередодні суд відправив підозрюваного на час слідства під варту.  

Жителі Каховки під райвідділком поліції влаштували протест через вбивство 26-річного земляка

Сьогодні жителі Каховки прийшли до поліції, аби дізнатись про перебіг розслідування та результати експертиз, зокрема, чи одна людина здійснювала постріли у чоловіка, який згодом помер. Переймаються, що справу можуть зам'яти, адже головним свідком стрілянини є чинний поліцейський, якого вже відсторонили від роботи. Він відпочивав у компанії із підозрюваним.

Також, кажуть родичі загиблого, відео із вуличних камер спостереження зникло.

"Пропадають відеодокази, ми хочемо домогтися того, щоб нам повернули відеодокази, де це все сталося. І щоб ми дізналися, хто це був, скільки їх всіх, і їх посадили. Тому що, коли мій брат прибув до лікарні, він говорив: за що вони мене так? Це була не одна людина", - каже сестра загиблого Дар’я Чебукіна.

Нагадаємо, у Прилуках на Чернігівщині через неналежне розслідування загибелі 14-річного хлопця Дениса Чаленка під відділком поліції палили шини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції