Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навчання в школах поновлять у понеділок.

Станом на вечір суботи, 30 вересня, біля Калинівки на Вінничині продовжували детонувати боєприпаси. Відкритих осередків горіння не було. Перебувати поруч людям уже безпечно, тож їм, а евакуювали понад 30 тисяч людей, дозволили повернутися додому.

Під час активних вибухів травмувалися дві людини, їх госпіталізували до лікарень. Ніхто не загинув. Про це йдеться в повідомленні Державної служби з питань надзвичайних ситуацій.

П'ятеро фахівців надали психологічну допомогу після вибухів 430 мешканцям Калинівського району.

До майже 12 тисяч осель відновили газопостачання.

ВідеоУ селах біля складів Калинівки жаліються на ігнорування урядників та нашвидкуруч латають оселі

Від понеділка, 2 жовтня, відновлять навчання у школах, запрацюють дитсадки. В усіх навчальних закладах постраждалих Калинівського та Вінницького районів проводитимуть розширені уроки (заняття) щодо тематики вибухів на військових складах, безпечності поводження з боєприпасами.

Польоти літаків над Калинівкою та в радіусі 40 кілометрів від неї будуть заборонені до 23:59 неділі, 1 жовтня. Уже знайшли 439 вибухонебезпечних предметів, розкиданих вибухами.

Працює телефонна "гаряча лінія" Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за номером (043) 332-14-63, на яку звернулось понад 300 громадян.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції