У Кам'янці-Подільському встановили ялинки із кросівок, винних пляшок та газет

Жителі вирішили створити еко-галявину.

У центрі Кам'янця-Подільського на площі Польський ринок містяни встановили півсотні креативних ялинок. Зроблені вони із підручних матеріалів: пластмасових тазиків, повітряних кульок, пляшок з-під вина, кеглів для боулінгу, кросівок та газет.

 

У такий спосіб людей закликали не спилювати живі ялинки, а створювати власними руками оригінальні новорічні дерева, йдеться в сюжеті ТСН. 16.45.

Для заохочення у місті провели конкурс на найкращу еко-ялинку. Перемогла місцева бібліотека. Її працівниці виготовили патріотично-просвітницьку ялинку із газет. Маківку дерева прикрасили тризубом, а на кроні надрукували заклик "Читайте українське".

 

У центрі Кам’янця-Подільського з’явилася новорічна еко-галявина

На площі Польський ринок містяни встановили півсотні креативних ялинок. Зроблені вони із підручних матеріалів – пластмасових тазиків, повітряних кульок, пляшок з-під вина, кеглів для боулінга, кросівок та газет. У такий спосіб людей закликали не спилювати живі ялинки, а створювати власними руками оригінальні новорічні дерева. Для заохочення у місті провели конкурс на найкращу еко-ялинку. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: