Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кам’янець-Подільську поліцейські не дали молодому чоловіку вчинити самогубство

Правоохоронці не дали йому перелізти через перила мосту.

У Кам’янець-Подільську молодий чоловік намагався стрибнути з мосту, але його врятували правоохоронці. Про це повідомляє пресслужба поліції Хмельницької області.

Як відомо, 11 грудня, близько 09.50 свідки повідомили поліцейським, що на Новопланівському мосту молодий чоловік намагається скоїти самогубство.

"За лічені хвилини група реагування патрульної поліції у складі старшого лейтенанта Іллі Кудрика та старшого сержанта Дмитра Качинського вже була на місці події. Поліцейські зупинили чоловіка якраз тоді, коли він намагався перелізти через перила. Свій вчинок кам’янчанин пояснив тим, що у нього накопичились проблеми, які він не може самотужки вирішити. Поліцейські запросили чоловіка на розмову", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 11 листопада повідомлялося, що у Слов'янську Донецької области патрульні поліцейські завадили самогубству 14-річної дівчини. 

Відео Патрульний Олексій Оленін розповів, як йому вдалося відмовити від самогубства 23-річного хлопця

П’ять годин умовлянь уночі на даху будинку - так патрульний поліцейський Олексій Оленін намагався повернути бажання жити 23-річному хлопцеві, який вирішив вкоротити собі віку на Хрещатику. Він шукав хоча б одну причину, чому хлопцеві варто спустися вниз і продовжити жити. І хоч довго в нього це не виходило, він не полишав спроб. Попри втому та холод, не припиняв говорити. І завдяки цій наполегливості та обережності в нього все вийшло –  вони таки спустилися з даху разом. Про свій досвід Олексій розповів у прямому включенні Сніданку. 

Патрульний Олексій Оленін розповів, як йому вдалося відмовити від самогубства 23-річного хлопця

Залиште свій коментар

Вибір редакції