Перейти до змісту
У Кам’янському неадекватний чоловік відгамселив сусідів і чотирьох копів

У Кам’янському неадекватний чоловік відгамселив сусідів і чотирьох копів

Зупинити агресивного нападника зміг лише постріл одного з правоохоронців.

На Дніпропетровщині затримали 39-річного чоловіка, який без жодної причини накинувся на людей і бив їх ножем, молотком та гайковим ключем. Унаслідок таких дій поранено четверо поліцейських та подружжя сусідів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усе сталося у багатоповерхівці в місті Кам’янське. Олександр усього лиш постукав у двері до сусідів, щоб домовитися про ремонтні роботи – навіть привітатися не встиг. "11 дір у голові! Я хоч живий, слава Богу", - каже чоловік. З його слів, нападник навіть не розмовляв – одразу почав бити ключем по голові. Перепало й дружині, котра спробувала розборонити чоловіків, – від ударів нападника в неї тріщини в кістках черепа.

Відео Із ножем, молотком і гайковим ключем: чоловік із психічними розладами кидався на людей

Поранено четверо поліцейських та подружжя сусідів. На Дніпропетровщині затримали 39-річного чоловіка, який без жодної причини накинувся на людей. Його вдалося зупинити лише після пострілу з табельної зброї. Зараз нападник у лікарні, як і травмовані ним люди.

Із ножем, молотком і гайковим ключем: чоловік із психічними розладами кидався на людей

Кремезний чоловік, який ні з ким не спілкувався, разом із мамою переїхав з іншого міста кілька років тому. Сусіди кажуть, що й уявити не могли таку небезпеку поруч. "Вони дуже замкнено жили обидва. Проскочили з коридору – і все. Більше нічого. Ніяких таких заміток не було", - кажуть люди. Після нападу на подружжя мешканці будинку викликали поліцію.

Правоохоронцям також перепало. "Що він буде такий агресивний, ніхто не знав. Сталося миттєво – тільки відкриваються вхідні двері, він одразу вистрибнув із ножем, газовим балоном. Умови були дуже складні, тому що приміщення маленьке, тісно", - розповів інспектор патрульної поліції Едуард Білуха. "Кухонний великий ніж. Забрали в нього ніж, він забіг додому, взяв молоток. На попередження ніяк не реагував. Міцний, вищий, більший за нас. Усе мовчки робив", - розповів колега патрульного Андрій Бородай.

Із розрізаними сухожиллями та після численних ударів по голові – поліцейські таки застосували табельну зброю. Нападник дістав наскрізне поранення в груди. Лише після цього агресивного чоловіка вдалося затримати. "Він стабільний. Життю і здоров’ю його нічого не загрожує. Він інвалід за психічним захворюванням із семи років, тому людина не зовсім адекватна", - пояснює головний лікар лікарні швидкої допомоги Кам’янського Ростислав Винар.

Міцно зафіксованого, під охороною та в супроводі медиків, нападника везуть швидкою з лікарні до суду обирати запобіжний захід. "Перебуває на психіатричному обліку. Але раніше випадків такої агресії зафіксовано не було. А питання, осудний чи ні, буде визначено судом. Це навмисне завдання тяжких тілесних ушкоджень, а також посягання на життя працівника правоохоронного органу", - пояснив суть обвинувачення начальник Кам’янського відділу поліції Сергій Лукашов.

П’ятеро потерпілих, а це подружжя та троє копів, залишаються в лікарні. Один поранений поліцейський зміг повернутися на службу після надання медичної допомоги. Жителі багатоповерхівки тепер хвилюються, щоб агресивний сусід не повернувся додому.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин